AKP ile İttifak; SP İçin İNTİHAR RİSKİ TAŞIMAKTAYDI!

175
Paylaş:

4 Kasım 2021

Erbakan Hocamızın özellikle vurguladığı gibi: “Yanlışın en tehlikelisi, doğruya en yakın duran yanlıştır. Çünkü doğru ile karıştırılması ihtimali vardır ve dikkatsiz insanlara doğru diye yutturulması kolaydır.”

Bunun gibi “Bâtılın en zararlısı, Hakka en çok benzeyen ve sahte hakikat kılıfıyla bezenen Bâtıldır.” Bu nedenle Millî Görüşçülerin ve SP’nin en çok sakınması ve uzak durması gereken parti AKP olmaktadır. Çünkü AKP’yi kendilerine çok yakın ve pek yatkın gören insanlarımız, bir şekilde bu batağa kaymaları sonucu, o kesim ve zihniyetle kaynaşmaları ihtimali ve tehlikesi oldukça yüksek bir endişeyi barındırmaktadır. Ve hele, freni patlamış bir araba gibi, artık uçuruma yuvarlanan AKP arabasına atlamak bir intihardır!

Bu tehlikeyi en aza indirmenin çaresi ise: SP’nin ve Milli Görüşçülerin, bizi farklı ve faziletli kılan değer ve dinamikler üzerinde yoğunlaşmaları… • Hak ile Bâtılın farkı… • Milli Görüş’ün Kimyası… • Adil Düzen programları gibi eğitim seminerlerinin ve şuurlandırma derslerinin yeniden ve acilen başlatılması lazımdır. Aksi halde AKP ile bir seçim ittifakı ve irtibatı, beklenen tarihi değişimin mayası olacak Millî Görüşçülerin, kendi kimyalarının bozulması, Bâtıl ve çarpık AKP zihniyeti içerisinde yozlaşıp kaybolmaları sonucunu doğuracaktır. Ki bazı hainlerin ve Siyonist mahfillerin asıl amacının da bu olduğu zaten anlaşılmıştır.

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.