AKP İktidarının Siyonist Mimarlarından JAMES F. JEFFREY’İN ERDOĞAN HAYRANLIĞI!

490
Paylaş:

6 Haziran 2020

Dönemin ABD Büyükelçisi, sonra Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey, Büyük İsrail Projesine hizmet ediyordu!

Not: Bu yazımız tam 14 sene önce Milli Çözüm Dergimizde yayınlanmıştı. O zaman haddimizi aşmakla bizi suçlayanlara ve “Erdoğan’a çamur atıyorsun…” diye sataşanlara şimdi sormak ve hatırlatmak lazımdı:

1- Biz Allah’ın Kitabını ve rızasını, halkımızın huzurunu ve çıkarını ve sadece aklımızın ve vicdanımızın ilhamını esas alarak konuşup yorumladığımız için, hamdolsun ki yanılmamıştık ve yamulmamıştık.

2- Evanjelik Siyonist James Jeffrey’le ilgili tespit ve teşhislerimiz aynen çıkmıştı ve şu anda ABD Suriye Özel Temsilcisi olan bu ajan, Türkiye’yi Suriye batağında perişan etmeye uğraşmaktaydı.

3- Sn. Erdoğan’ın, hem ABD’nin derin mahfilleriyle tanıştırılıp icazet almasında, hem iktidar yolunun açılmasında parmağı olan bu Jeffrey, hâlâ her Ankara’ya gelişinde, ilgili ve yetkili zevat tarafından özenle karşılanıp ağırlanmakta, tavsiyeleri talimat gibi algılanmakta ve uygulanmaktaydı…

4- 14 sene önceki tespit ve tahlillerimiz aynen yaşandığına ve kuşkularımızda haklı çıktığımıza göre, AKP iktidarının ve Sn. Erdoğan’ın, şahsi ikbal ve ihtirasları uğruna ülkemizi hangi akıbetlere sürüklediğini hâlâ anlamayanlar, ya anlayış kısırlığına müptelaydı veya bunların suç ve çıkar ortaklarıydı.

Evet, ABD’deki Siyonist Yahudi Lobileri için: İsrail’in güvenliği ve Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında, her atanan Ankara Büyükelçisi ve üst düzey diplomat yetkilileri; Amerikan Başkanı kadar önemli sayılırdı. Bu nedenle Ankara’ya gönderilecek Büyükelçilerin, ya doğrudan veya dolaylı Yahudi kökenli ve Siyonist fikirli olması şarttır. Cumhuriyet tarihi boyunca Ankara, İstanbul ve Adana’ya tayin olunan bütün Büyükelçi ve Başkonsoloslara bakıldığında, bu söylediklerimiz daha iyi anlaşılacaktır. Çünkü Siyonist Yahudiler için, ABD’den önce, İsrail’in çıkarları önemli sayılmaktadır. Ve bütün bu şeytani amaçların gerçekleşmesi için, Türkiye köprü başıdır.

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.

    Bu makaleyi sesli olarak da dinleyebilirsiniz.