Türkiye’nin Erdoğan’la Sınavı ve UKRAYNA SAVAŞI

134
Paylaş:

26 Nisan 2022

ABD, Ukrayna’da Biyolojik Araştırma Merkezlerinin bulunduğunu kabul etmişti. Zaten Putin de, Ukrayna’nın Rusya’ya karşı Biyolojik Silah üretim tesisleri kurduğunu söylemişti. Ukrayna askerlerinin, özel kuvvetlerinin ve sivil savunma birliklerinin ortak masonik simgeleri ve Gamalı Haç benzeri Nazi şekillerini ve “Güneş Tekerleğini” kullandıkları görüntülenmişti.

Acaba Amerika ve Rusya, Ukrayna’da “Biyolojik” silahlar üretildiği iddialarıyla, “Korona Virüs’ün özel laboratuvarlarda üretildiği” dedikodularına bir günah keçisi bulma amacı mı gütmektelerdi? ÇİN’in bu iddialara şiddetle karşı çıkması, Korona Virüs’ün Wuhan’daki laboratuvarlarda üretilip yayıldığı gerekçesiyle yüz milyarlarca dolarlık tazminata mahkûm edilme endişesi ve suçluluk psikolojisi yüzünden miydi?

Siyonizm timsahının üst çenesi olan Haçlı Batı (Amerika ve Avrupa) ise, kendilerinin kışkırttığı ve Rusya’nın yol açtığı Ukrayna yıkımı ve katliamları karşısında tam bir tutarsızlık ve duyarsızlık içindeydi. En basitinden Rusya’ya yönelik ambargo girişimlerini, saldırı öncesinde ciddi bir şekilde gündeme getirselerdi, Rusya bu haksız ve dayanaksız saldırıya cesaret edemeyecekti. Siyonist zalimler ve işbirlikçi hainler, kendi şeytani düzenlerinin sürmesi ve sömürü sistemlerinin yürümesi için dünyayı ateşe vermekten çekinmemişlerdi.

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.