MİLLİ GÜÇLERLE İŞBİRLİKÇİLERİN DERİN MÜCADELESİ VE FÜZE KALKANI PROJESİ

563
Paylaş:

14 Mart 2020

Türkiye’de işbirlikçi AKP yönetimiyle, “milli devlet” arasında çok ciddi bir mücadele yaşanmaktaydı. Örneğin:

AKP’nin işbirlikçi kesimi, İsrail’in ve ABD güdümlü yönetimlerin korunması, İran’ın ve Rusya’nın korkutulması amacıyla, “Füze Kalkanı Sisteminin” Türkiye’ye konuşlandırılmasına taşeronluk yaparken;

Milli devlet güçleri, ÇİN, İRAN ve RUSYA ile çok yönlü ilişkilerin kurulmasına ve D-8 oluşumunun canlandırılmasına çalışmaktaydı.

Acaba; Rus, Kazak ve Kırgız bakanların ve Yahudi asıllı, hatta İsrail vatandaşı iş adamlarının çok gizli ve kirli toplantılar yaptığı ve akşamları da, kendilerine çocuk kızların pazarlandığı SAVARONA baskınını hangi istihbaratçılar yapmıştı? Bunlar işbirlikçi iktidar yanlısı mıydı, milli takım mıydı?

Türkiye’nin resmi temsilcisi sıfatıyla Çin’le olan münasebet ve mutabakatlarda Başbakan Recep T. Erdoğan’ın bulunması kimseyi aldatmasın. Çünkü o, ABD’nin kan gölüne çevirdiği Pakistan ziyaretinde bile; “İsrail Mavi Marmara saldırısı nedeniyle özür dilesin ve tazminat ödesin ki, barışalım” derken, aslında Türkiye’yi ve mazlum Filistinlileri değil, Siyonist İsrail’i kayırmakta ve “Füze Kalkanı Sistemi” gibi ortak projelere birlikte katılmak üzere kendilerine mazeret, İsrail’e ise meşruiyet kazandırma telaşındaydı.

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.

    Bu makaleyi sesli olarak da dinleyebilirsiniz.