SP-YRP İÇİN TARİHİ FIRSAT VE TABİİ-TALİHLİ İTTİFAK

170
Paylaş:

20 Eylül 2022

SP yöneticilerinin; hem Fatih Bey’e, etkili ve yetkili bir Genel Başkan Yardımcılığı vererek, diğer kadrolarına da teşkilatlarda uygun pozisyonlar göstererek, yuvaya dönüş çağrısı yapmasını, iz’an ve insaf duyguları ve duyarlılıkları gerekli kılmaktadır. Karşı taraf bunu kabule yanaşmazsa, artık manevi vebal ve siyasi hata onların sırtında kalacaktır.

SP bu tarihi ve talihli çağrıyı tekrarlamazsa, о zaman YRP yetkililerinin; olumlu ve sorumlu şartlar oluşturularak, yuvaya katılma arzularını hatırlatıp, Milli Görüş’ü güçlü kılma çabalarına destek çıkmaları lazımdır. Böylece:

• Aynı Milli Görüş düşüncesini savunan…

• Aynı hedefleri amaçlayan…

• Aynı Erbakan Hoca’ya bağlılıklarını vurgulayan…

• Ve aynı tabanı paylaşan Saadet Partisi’yle, Yeniden Refah Partisi’nin, bu kahredici ayrılık-gayrılık durumunu bırakıp tek çatı altında ve Aziz Hocamızın vefatı öncesi vasiyetleri doğrultusunda birleşmeleri; hem Dinen, hem vicdanen hem de siyaseten bir zorunluluk halini almıştır. Çünkü sadık dava kardeşlerini artık ikilemden kurtarma çabasını ve çağrısını kendilerinin yapması, her yönden hayırlı ve yararlı bir yaklaşımdır.,

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.