SN. ERDOĞAN’IN TAKTİK POLİTİKASI: Dış merkezlere vereceği en tehlikeli tavizler öncesi; İÇERİDE EN CESARETLİ(!) TEDBİRLER ALMASIYDI!

650
Paylaş:

23 Ağustos 2019

Hatırlayacaksınız;

• NATO kılıflı Haçlı Ordularının, tamamen haksız ve dayanaksız bahanelerle; Filistin davasına destek çıkan, İsrail’e ve ABD’ye kafa tutan Kaddafi’yi devirmek ve Libya’nın petrol ve doğalgaz zenginliklerini sömürmek hedefiyle, kardeş İslam ülkesi LİBYA’ya saldırma girişimlerine Sn. Erdoğan en üst perdeden karşı çıkmış ve “Bu ülkelerin ne işi var Libya’da?” diyerek net ve sert bir tavır takınmıştı…

Ama maalesef, bir hafta sonra Haçlı gâvurların Libya’ya saldırıp, bu ülkeyi bütünüyle tahrip ve talan etmelerinin ve 100 bin masum Müslümanı katletmelerinin suçuna; Sn. Erdoğan ortak olmaktan sakınmamış, istilacı ve yağmacı kâfirlere denizden donanma desteği sağlamış ve hatta İzmir’i bu Siyonist ve emperyalist saldırının merkez üssü yapmıştı.

• Aynı Erdoğan, 15 Temmuz FETÖ hıyanet kalkışmasının baş maşası Fetullah Gülen’i, Pensilvanya’daki özel korunaklı çiftlikte barındıran ABD’ye karşı; “Ajanlık ve fesatlıkları saptanan Papaz Brunson’un, mutlaka yargılanıp cezasını doldurmadan asla serbest bırakılmayacağı” yolunda oldukça sivri ve cesaretli beyanatlarda bulunmuşlardı.

Oysa, çok zaman geçmeden ve ABD Feto’yu geri vermeyeceğini belirtmesine rağmen, casus Rahip Brunson, Trump’ın talebi üzerine çeşitli kılıflar uydurularak serbest bırakılıp Amerika’ya yollanmıştı.

• Ve yine, şu malum ve mel’un “İstanbul Sözleşmesi” diye anılan LGBT’liler takımına (Eşcinsellere; Gay ve Lezbiyen sapkınlarına) resmiyet ve serbestiyet hakları tanınan… Ama zahiren “Kadına şiddeti önleme” kılıfı sarılan değişim ve düzenlemelerle ilgili yoğun baskılar üzerine, Sn. Erdoğan çıkıp; “Yahu Allah kanunu değil ya, olmazsa kaldırıp atarız!” anlamında çok açık taahhütlerde bulunduğu halde, 2011’de imzalanan; ailevi ve ahlâki yapımızı temelinden dinamitlemeyi amaçlayan bu lanetli sözleşme, 2014 yılında fiilen yürürlüğe alınıp resmiyet kazanmış ve 15 yıldır bütün ahlâksızlıklarını kusmalarına ve yaygınlaşmalarına imkân ve fırsat sağlanmıştır.

• Bunun gibi, Sn. Erdoğan Davos’ta “Van münit!” çıkışını yapmış, ama sonrasında zalim ve işgalci İsrail’le “NORMALLEŞME” anlaşması imzalamış, Siyonist çetenin bütün zorbalık ve barbarlıklarına rağmen bu anlaşmayı askıya alamamıştı. Hafızalar biraz zorlanırsa, bunlara daha onlarca örnek katma imkânı vardır.

Yani Sn. Erdoğan, geleceğimizi ve güvenliğimizi derinden tahrip edici, çok sinsi ve tehlikeli tavizleri vermesi öncesinde, hep böyle kahramanca beyanatlarda ve cesurca icraatlarda bulunmaktadır. PKK terör örgütünün siyasi ayağı olduğu için zaten 100 kere kapatılması gerektiği halde, bu yönde hiçbir adım atmadıkları HDP’nin, 3 Belediye Başkanını görevden alma olayı da işte böyle ele alınmalı ve arkasından hangi tavizlerin verildiği ve verileceği araştırılmalıdır.

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.

    Bu makaleyi sesli olarak da dinleyebilirsiniz.