SN. ERDOĞAN’IN GEÇMİŞTE SİYONİST BARONLARLA İRTİBATLARI

644
Paylaş:

9 Ağustos 2019

Abraham Henry Foxman; merkezi ABD’de bulunan, Yahudilerin kurduğu “İftira ve İnkârla Mücadele Birliği” (ADL)’nin (Daha doğrusu; Siyonizm’in şeytani amaçlarını ve sömürü çarklarını açığa vuranları susturma derneği) Başkanlığını yapan, çağımızdaki Siyonist Yahudilerin önde gelenlerinden sayılan Amerikalı bir avukattır. 1 Mayıs 1940 (79 yaşında) Sovyetler Birliği doğumlu olup, -bu Rus Yahudileri sonradan Amerika’ya taşınmışlardır- New York Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitiren Abraham Foxman, zamanla “Gizli Dünya Devleti” olarak tanımlanan Siyonist organizasyonlarda en üst görevlere taşınmıştır.

Bizi ilgilendiren en önemli tarafı ise; Sn. Erdoğan ve ekibinin, Erbakan’dan koparılıp AKP’yi oluşturma ve bunları iktidara taşıma operasyonlarında başrol oynamasıdır.

Sn. Tayyip Erdoğan, “AKP’yi kurmadan önce Pensilvanya’ya gidip Fetullah ile buluştuğunu” yalanlasa da, Siyonist önder Abraham Foxman ile İstanbul’da görüştüklerini inkâra kalkışamazdı. Sn. Tayyip Erdoğan’ın AKP’yi kurmadan önce, arkadaşları ile ABD’ye gidip kulis yaptığı konusunda basında onlarca haber yayımlanmıştı. Zaten Abdullah Gül ile beraber Sn. Erdoğan’ın; Dünya Yahudi Cemaatinin önderi ADL Başkanı Abraham Foxman ile İstanbul’da gizli görüşmeleri kesinlik kazanmıştı ve bu buluşmayı 2001 yılında Star Gazetesinde, sağlam bilgi kaynaklarıyla birlikte Sabahattin Önkibar yazmıştı. Bu nedenle Tayyip Bey’in;“yerliyim, milliyim, dolar lobisi, üst-akıl, kahrolsun İsrail!” söylemleri samimiyetten uzaktır ve halkımızı avutmaya yönelik kof sloganlardır. Üstelik “Fetullah Gülen’in de aynı Abraham’ın ve Siyonist odakların hizmetkârı olduğu artık ortak kanıdır.” tespitlerine hiç kimse itiraza kalkışmamıştır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine “Cesaret Ödülü” takan, sonra geri verilip verilmediği hâlâ tartışılan Musevi temsilcisi ile görüşmeleri üzerinde dikkatle durulmadan, AKP iktidarının perde arkasını anlamak imkânsızdır!

Hatırlayalım…

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.

    Bu makaleyi sesli olarak da dinleyebilirsiniz.