ERDOĞAN MI İKTİDARDAYDI, YOKSA MASONLAR MI?

590
Paylaş:

24 Temmuz 2020

Eski Mason Üstadının ilginç itirafları!

Mason-FETÖ işbirliği ile akıl hastanesine tıkılan gazeteci ve eski TRT spikeri Yüce Katırcıoğlu, sonunda dışarı çıkarılmıştı. Ancak kendisine bir vasi tayin edilmediği için resmi işlemlerini takip edemiyor durumdaydı. Sağlık durumundan endişe edilen Katırcıoğlu için masonların tehdidi kafa karıştırıcıydı.

Bazı yazarların ısrarlı takibi sonucu Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesindeki Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Birimi’nden (YGAP) 2020 Haziran’ında taburcu olan Mehmet Yüce Katırcıoğlu için mason tehdidi giderek yoğunlaşmaktaydı. Ankara Bilgi Locası eski Genel Sekreteri iken ayrılıp mason yapılanmasıyla ilgili önemli ifşaatlarda bulunan yüksek fizik mühendisi ve eski TRT spikeri Yüce Katırcıoğlu, yaptığı açıklamalardan dolayı masonların hışmına uğramıştı. 2009 yılında dönemin yüksek yargı mensuplarıyla ilgili yaptığı bazı açıklamalar nedeniyle hakkında dava açılmıştı. 2012 yılında FETÖ’cü hakimler, Katırcıoğlu’nu akıl sağlığının tespiti için psikiyatriye sevk etme kararı almışlardı.

Psikiyatriden gelen tartışmalı rapor neticesinde ceza ehliyetinde olmadığına karar verilen eski Mason Üstadı Mehmet Yüce Katırcıoğlu hastaneye kapatılmıştı. Sicili tertemiz olmasına rağmen hastaneye kapatılmasına hükmedilen Katırcıoğlu, mahkemenin kararını Yargıtay’ın onamasının ardından, 2019 yılında polis eliyle Eskişehir Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Birimi’ne yatırılmıştı.

Mahkemeden Skandal Karar Nasıl Çıkmıştı?

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.