EKREM ŞAMA’YA, ŞAMAR GİBİ BİR UYARI!

122
Paylaş:

19 Eylül 2022

Ekrem Şama Facebook’ta şunları paylaşmıştı:

DAMARLARI KURUYASICALAR

Tayyip Erdoğan bizim kardeşimizdi. Reisimizdi.

Karınca ezmeyecek kadar merhametliydi. Bosna’da veya Afganistan’da hunharca öldürülen Müslümanlara gözyaşı döküp, işgalcilerin bombardımanlarda yıktığı camilerin ve eski eserlerin haberlerini izlerken ayağa fırlardık o ve hepimiz. “Erbakan Hocamızın kara tırnağı olamam!” diyecek kadar da itaatliydi. Etrafında 17 yıl bizler vardık, bizlerle istişare eder ve Milli Görüş davasına hizmet ederdi. Biz onu Erbakan Hocamızın veliahdı olarak görürdük.

Boynu kopasıca, Siyonist ajanı, Amerikan severler, rezil müptezeller, onun zaaflarından ve ihtiraslarından istifade ederek, etrafını çevirip, onu Amerikan ve İsrail’in emellerine hizmet ettirmek için yönlendirdiler. Kandırdılar!

Amerika’ya götürüp şu sözleri söylettiler:

“Türkiye ABD’nin Irak’ta başarılı olmasını samimiyetle arzu etmektedir, çok yönlü destek de olmaktadır. İsrail devletinin yaşama hakkını kimsenin tehdit etmesine Türkiye razı olmayacaktır.”

Kim mi bunlar?

Yakında isim isim de açıklanır sanırız!

Bu damarları kuruyasıcalar, o eski Karıncaezmez Reisimize; Irak’ta, Afganistan’da, Suriye’de, Libya’da milyonlarca Müslümanın kanını dökmek, iffetlere tecavüz etmek, soyup sömürmek, (Suriye’de olduğu gibi) ülkelerini boşaltıp gelmek için kendilerine destek sözü verdirdiler. Bugüne kadar milyonlarca Müslüman öldürüldü, binlerce cami, mescit, türbe ve eski eserin yerle bir olmasını, ahır olarak değil, (ondan daha beteri) iffetli kadınlarımıza tecavüz mekânı olarak kullanılması için iş birliği, güç birliği, suç birliği yapmasını sağladılar. Böylece Reis’in iki dünyasını da mahvu perişan ettiler!

Reisimizi bu duruma düşürenler!

Damarlarınız kurusun emi!

Allah sizin de iki dünyanızı tahrip etsin!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02kfbbZ4ohrK8LhNzgts1dcuEBh5ERQ4j7YihLb6XeCdYSkTifqMqLKDZhQYh2exoel&id=100009538765512

ŞEYTANİLERE KANIP KAPILANLARIN, KAYPAKLARIN VE HAK DAVAYA HIYANET EDİP DURANLARIN HİÇ Mİ GÜNAHI VE AYIBI YOKTU?!

Sn. Ekrem Şama… Demek ki yanılmışsın, aldanmışsın. Çünkü o dönemlerde bile bunların ayarını ve amacını sezen ve söyleyen feraset ehli vardı, ama sizin gibiler onlara çamur attı… 

Devamı için tıklayınız.

    Güncel makalelerimizden istifade etmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki kutuya e-mail adresinizi yazarak bize gönderiniz.